Buna. Am o problema cu parul , pe langa faptul ca imi cade foarte mult mi se arde foarte repede la varfuri. de exemplu m-am tuns in urma cu o luna si de atunci nu am folosit placa sau ondulator, doar uscator de par care e cu aer caldut si tot mi sa ars parul foarte tare. Ce as putea face in cazul acesta ? ce problema are parul meu de se arde asa repede ? Va multumesc !