Meniu companie

Buna. Sunt in dilemma, nu stiu care gama e mai buna, Gerovital h3 classic sau gerovital h3 evolution? Eu am 32 de ani, ten uscat-normal, pori fff dilatati, linni fine in jurul ochilor. As vrea sa urmez o schema zilnica (de la curatare pana la tratamente). Ce recomandati?