Buna ziua! tocmai am achizitionat lotiunea cu petrol, samponul regenerant, serul pentru varfuri, spay-ul pentru protectie termica si kit-ul pt regenerare. intrebarea era daca le pot folosi pe toate odata: adica dupa ce aplic lotiunea cu petrol si ma spal cu samponul regenerant pot sa aplic si kitul si apoi serul si srayul de protectie? sau sunt prea multe produse pt parul meu? mentionez ca nu am probleme cu caderea parului, doar ca este EXTREM de degradat, arata precum o matura :D. Va multumesc!
Buna ziua! tocmai am achizitionat lotiunea cu petrol, samponul regenerant, serul pentru varfuri, spay-ul pentru protectie termica si kit-ul pt regenerare. intrebarea era daca le pot folosi pe toate odata: adica dupa ce aplic lotiunea cu petrol si ma spal cu samponul regenerant pot sa aplic si kitul si apoi serul si srayul de protectie? sau sunt prea multe produse pt parul meu? mentionez ca nu am probleme cu caderea parului, doar ca este EXTREM de degradat, arata precum o matura :D. Va multumesc!
Andra,
30-34 ,
Ten |
03 aug. 2020
Va recomandam sa nu folosti deodata Lotiunea cu petroleum si Kitul de regenerare, folositi-le alternativ la spalari pentru ca sunt foarte puternice si actioneaza astfel la nivelul scalpului. Celelalte produse pot fi folosite impreuna.