Buna seara, am si eu o problema îmi cade foarte mult parul, nu știu cu ce să îl mai spal și cu ce să-l mai dau si este foarte puțin, imi e fica să nu rămân fără el; ma puteți ajuta???
Buna seara, am si eu o problema îmi cade foarte mult parul, nu știu cu ce să îl mai spal și cu ce să-l mai dau si este foarte puțin, imi e fica să nu rămân fără el; ma puteți ajuta???
Andreea,
,
Ten |
03 aug. 2020
Va recomandam in aceasta situatie Tratamentul anticadere din gama Gerovital H3 Derma+ , alaturi de Samponul anticadere pentru a creste eficienta.Tratamentul se aplica astfel: continutul unei fiole se aplica la baza parului umed, după spalarea cu Samponul Anticadere Derma+. In prima saptamana aplicati tratamentul de 2-3 ori, perioada urmatoare max. 2 ori pe saptamana pana la ameliorarea caderii parului, dar nu mai mult de 3-4 luni. Tratamentul se poate relua dupa o pauza de 2 luni. Nu se clateste.