Buna ziua ,am 44 de ani si am un ten gras si cu riduri accentuate in jurul ochilor si as incerca un tratament cu fiole de acid hialuronic si fiole cu colagen.Va rog sa-mi spune-ti cum sa le folosesc daca concomitent sau alternativ . Va multumesc.
Buna ziua ,am 44 de ani si am un ten gras si cu riduri accentuate in jurul ochilor si as incerca un tratament cu fiole de acid hialuronic si fiole cu colagen.Va rog sa-mi spune-ti cum sa le folosesc daca concomitent sau alternativ . Va multumesc.
Cerbulescu Ana,
30-34 ,
Ten |
03 aug. 2020
Va rugam sa cititi cu atentie modul de folosire al fiolelor, care este explicat pe larg, pe site-ul nostru.