vreau si eu creme pentru ten: de zi,de noapte si ochi dar nu stiu la care sa ma opresc. Mentionez ca am riduri puternice pe frunte ,ochi riduri putine dar am si cearcane nu prea avansate.Conturul fetei un pic lasat. Multumesc!
vreau si eu creme pentru ten: de zi,de noapte si ochi dar nu stiu la care sa ma opresc. Mentionez ca am riduri puternice pe frunte ,ochi riduri putine dar am si cearcane nu prea avansate.Conturul fetei un pic lasat. Multumesc!
maria,
45-54 ,
Ten Normal |
03 aug. 2020