Buna, , Am un ten mixt, iar pentru curatarea tenului folosesc doar produse de curatare spumante, ce se maseaza pe tenul umed si se clatesc. Lapte demachiat folosesc doar in zona ochilor. In acest caz pot folosi activatorul din gama Dema? Cum?, , Multumesc, , Andreea
Buna, , Am un ten mixt, iar pentru curatarea tenului folosesc doar produse de curatare spumante, ce se maseaza pe tenul umed si se clatesc. Lapte demachiat folosesc doar in zona ochilor. In acest caz pot folosi activatorul din gama Dema? Cum?, , Multumesc, , Andreea
Andreea,
30-34 ,
Ten Mixt |
03 aug. 2020