Buna seara! am un ten foarte dificil,inca din adolescenta am avut probleme cu acnnea,apoi cu diferite produse cred ca am agresat in continuu tenul,mai ales ca am cumparat tot ce credeam ca imi va face bine.. Am riduri in jurul ochilor ,laba gastii si cearcane proeminente,pungi,etc. Am folosit si colagen pastile cu speranta ca voi scapa de riduri dar cred ca sunt deja amprenta pe fata mea fara remediu,a trebuit sa renunt la ele fiindca ma umflm rau ,ochii mei erau cat cepele ca si cand eram mereu dupa o mahmureala,dar pot sa spun ca tenul meu parea mai sanatos si luminos. Am evitat sa mai folosesc cosmetice,am incercat si masti si folosirea uleiurilor ,am incercat cam tot ,va cer sfatul cu privire la acest aparat sau orice sfat mi-ar fi de folos,am probleme si cu porii dilatati,puncte negre deci,dar problema mea este in principal ridurile de la ochi care mai ale cand rad sau sunt obosita se accentueaza,oricata crema de ochi as folosi pare ca nu hidrateaza deloc,acm folosesc de la clarins o crema de ochi,iar fara folos,nu imi face nimic bine,ce sa mai fac? Multumesc anticipat.
Buna seara! am un ten foarte dificil,inca din adolescenta am avut probleme cu acnnea,apoi cu diferite produse cred ca am agresat in continuu tenul,mai ales ca am cumparat tot ce credeam ca imi va face bine.. Am riduri in jurul ochilor ,laba gastii si cearcane proeminente,pungi,etc. Am folosit si colagen pastile cu speranta ca voi scapa de riduri dar cred ca sunt deja amprenta pe fata mea fara remediu,a trebuit sa renunt la ele fiindca ma umflm rau ,ochii mei erau cat cepele ca si cand eram mereu dupa o mahmureala,dar pot sa spun ca tenul meu parea mai sanatos si luminos. Am evitat sa mai folosesc cosmetice,am incercat si masti si folosirea uleiurilor ,am incercat cam tot ,va cer sfatul cu privire la acest aparat sau orice sfat mi-ar fi de folos,am probleme si cu porii dilatati,puncte negre deci,dar problema mea este in principal ridurile de la ochi care mai ale cand rad sau sunt obosita se accentueaza,oricata crema de ochi as folosi pare ca nu hidrateaza deloc,acm folosesc de la clarins o crema de ochi,iar fara folos,nu imi face nimic bine,ce sa mai fac? Multumesc anticipat.
mihaela,
30-34 ,
Ten Cuperozic |
03 aug. 2020
Intr-adevar Activatorul Antirid ajuta cremele sa patrunda mai bine in piele, astfel efectele sunt vizibile mai rapid. Folositi dispozitivul pe un ten sanatos.