BUNA,CE CREMA IMI RECOMANDATI PENTRU TENUL MEU CARE ESTE GRAS DAR DESHIDRATAT SA O POT FOLOSI CU APARATUL ACTIVATOR ANTIRID. MULTUMESC
BUNA,CE CREMA IMI RECOMANDATI PENTRU TENUL MEU CARE ESTE GRAS DAR DESHIDRATAT SA O POT FOLOSI CU APARATUL ACTIVATOR ANTIRID. MULTUMESC
FELICIA,
30-34 ,
Ten Gras |
03 aug. 2020
Pentru tenul gras recomandam Emulsia hidratanta matifianta, o cremă cu o structură uşoară, care prin ingredientele active conţinute, reglează eficient secreţia de sebum, hidratează şi matifiază, asigurând o îngrijire completă a problematicii tenului gras. Recomandam utilizarea activatorului doar cu produse din gama Gerovital H3 Derma+, activatorul fiind testat cu aceste produse.Orice alta varianta este alegerea dvs, va invitam sa cititi in descrierea produsului opiniile clientilor care au testat acest produs cu alte creme.
, Rolul activatorului este de a ajuta principiile active din demachiant/crema sa patrunda in profunzimea pielii