Buna ziua. Am folosit doua cutii de fiole si nu am avut nicio problema, chiar am fost multumita de rezultate, dar la a treia cutie am simtit arsuri la aplicare in jurul ochilor. Am crezut ca poate n-am sters bine demachiantul, dar a doua zi am spalat si mai bine inainte de aplicare si la fel am arsuri in jurul ochilor. Ce e de facut?
Buna ziua. Am folosit doua cutii de fiole si nu am avut nicio problema, chiar am fost multumita de rezultate, dar la a treia cutie am simtit arsuri la aplicare in jurul ochilor. Am crezut ca poate n-am sters bine demachiantul, dar a doua zi am spalat si mai bine inainte de aplicare si la fel am arsuri in jurul ochilor. Ce e de facut?
Eva Partene,
30-34 ,
Ten Mixt |
03 aug. 2020
Va rugam sa transmiteti eventuale sesizari la dep. Calitate la adresa [email protected], iar acolo sa specificati perioada utilizarii, frecventa aplicarii fiolelor (dimineata si/sau seara), ce alte produse ati aplicati pe ten in aceasta perioada pe langa fiolele cu acid hialuronic si gradul de iritare a pielii din jurul ochilor.