Buna ziua.De doua zile folosesc aceasta crema, efectul este peste așteptări. Problema este ca după aplicare simt o ușoară usturime și lăcrimare a ochilor. Ar trebui sa încetez sa o folosesc?
Buna ziua.De doua zile folosesc aceasta crema, efectul este peste așteptări. Problema este ca după aplicare simt o ușoară usturime și lăcrimare a ochilor. Ar trebui sa încetez sa o folosesc?
Elena,
30-34 ,
Ten Normal |
26 oct. 2021
In situatia comunicata, va recomandam sa intrerupeti o perioada utilizarea Cremei si sa reluati dupa o saptamana de pauza. In conditiile in care reactia este aceeasi, opriti tratamentul. Este posibil sa fie o reactie individuala la unul dintre compusii inclusi in acest produs.