Ce s-a întâmplat cu serul cu 6% acid hialuronic? Nu îl mai faceţi ori stocurile sunt epuizate doar temporar?
Ce s-a întâmplat cu serul cu 6% acid hialuronic? Nu îl mai faceţi ori stocurile sunt epuizate doar temporar?
Raluca,
45-54 ,
Ten Deshidratat |
03 aug. 2020
Momentan stocul pentru produsul mentionat a fost epuizat, urmand ca in urmatoarele 3 saptamani sa iasa din productie. Pe viitor va rugam sa adresati intrebarile legate de stocuri, preturi, comenzi la adresa [email protected].