Buna ziua.tocmai vreau sa va multumesc pt comanda primita!am un ten mixt acneic dezhidratat!am comandat gel spumant purifiant care mi se pare f bun dupa prima utilizare!lotiune tonica hidratanta care curata f bine dar imi lasa tenul f lipicios!si crema intens hidratanta 24h care la fel imi lasa pielea lipicioasa!vreau sa va intreb…asa trebuie sa ramana sau gresesc eu undeva!as vrea tare mult sa mi creez o rutina de ingrijire!va multumesc!
Buna ziua.tocmai vreau sa va multumesc pt comanda primita!am un ten mixt acneic dezhidratat!am comandat gel spumant purifiant care mi se pare f bun dupa prima utilizare!lotiune tonica hidratanta care curata f bine dar imi lasa tenul f lipicios!si crema intens hidratanta 24h care la fel imi lasa pielea lipicioasa!vreau sa va intreb…asa trebuie sa ramana sau gresesc eu undeva!as vrea tare mult sa mi creez o rutina de ingrijire!va multumesc!
Olivia Kogalniceanu,
35-44 ,
Ten Mixt |
26 oct. 2021
Dorim sa va informam ca atat Lotiunea Tonica Hidratanta, cat si Crema Activ Hidratanta 24h Derma+ sunt produse special concepute pentru tenul uscat, sensibil, deshidratat. Din pacate, pe un ten mixt nu se vor obtine aceleasi benficii. Va recomandam Crema Oxigenare si Hidratare Premium Care, care contine un complex mineral activ care sporeste oxigenarea pielii, avand un efect energizant. Hidratarea este asigurata de un derivat dipeptidic complex, care imbunatateste rezistenta pielii la stresul cotidian si la conditiile care duc la deshidratare, oferind tenului hidratarea optima necesara pentru asigurarea diminuarii sensibilitatii, sensiblitate specifica tenurilor deshidratate.