Buna Ziua.Care este diferenta intre lotiunea TARR dinainte de 89 si cea pe care o faceti acum?Am inteles ca varianta actuala are un parfum diferit fata de cea dinainte de 89. Va multumesc
Buna Ziua.Care este diferenta intre lotiunea TARR dinainte de 89 si cea pe care o faceti acum?Am inteles ca varianta actuala are un parfum diferit fata de cea dinainte de 89. Va multumesc
dan,
35-44 ,
Ten |
03 aug. 2020
Tarr ca lotiune after shave (lotiune dupa ras) se fabrica din anii ‘60. Cu actuala reteta (parfum) se fabrica din 1995. Parfumul este o replica de Cool Water-Davidoff.