buna ziua! as dori o recomandare pt. ingrijirea tenului pt. ca am senzatia ca tenul meu de la normal tinde spre uscat.Si in plus mi-au aparut si pete pigmentare.folosesc creme de la farmec pt virsta mea.multumesc!
Va recomandam produsele noastre din gama Gerovital H3 Evolution, concepute sa rezolve problemele complexe, cauzate de fotoimbatranire: pierderea accelerata a elasticitatii pielii, aparitia ridurilor profunde, scaderea vitalitatii si a regenerarii celulare (turn-over celular), aparitia petelor pigmentare. Produsele sunt bogate in nutrienti si confera o senzatie de emolienta, o hidratare de durata si o crestere vizibila a tonicitatii pielii. Pe tenul curat, dimineata, aplicati
Crema Antirid Intens Hidratanta SPF10, cu actiune antirid, de hidratare intensa si protectie impotriva radiatiilor UV. Seara, aplicati
Crema Anti-age Intens Restructuranta, cu efect anti-age imediat si de durata, care contine ingredienti biomimetici (uleiuri, grasimi, ceruri naturale) cu mare putere de reconstructie a tenului matur. Complementar, se poate aplica inaintea cremelor
Serul Perfect Anti-age pentru diminuarea ridurilor, imbunatatirea fermitatii si a gradului de hidratare a tenului. Ca si tratament, 10 zile lunar, aplicati cate o
Fiola cu Acid Hialuronic 5%.