Buna am 27 de ani si in jurul ochiilor am riduri.Ce as putea folosi? Dar pentru caderea parului si regenerare???
Buna am 27 de ani si in jurul ochiilor am riduri.Ce as putea folosi? Dar pentru caderea parului si regenerare???
Bianca,
25-29 ,
Ten |
03 aug. 2020
Buna ziua. Pentru diminuarea ridurilor si incetinirea aparitiei altor riduri va recomandam sa incercati Crema antirid contur ochi si buze cu acid hialuronic si vitamina C, daca aceste ingrediente sunt pe lista preferatelor dvs. Impotriva caderii parului si regenerarea sa se poate folosi Samponul si Serul anticadere in asociere cu Lotiunea cu petroleum. Lotiunea se lasă să acţioneze minim 3-4 ore, apoi se spală cu Șamponul anticadere. Se utilizează de 1-2 ori pe săptămână, timp de 2-3 luni. Dupa spalarea cu samponul aplicati Serul anticadere pe parul umed.