Am 53 de ani, tenul nu este foarte ridat, in schimb daca nu e intretinut pare deshidratat si tern. Usoara cuperoza pe aripile nasului ( nu foarte deranjanta), cearcane inchise la culoare (predispozitie genetica, cred). Uzez de pasii de curtare zilnica si as dori sa folosesc gama Gerovital insa din atatea produse trebuie sa recunosc ca prefer confortul unui raspuns avizat. Va rog, deci sa-mi spuneti care crema de zi si de noapte sa o folosesc ? Multumesc.
Am 53 de ani, tenul nu este foarte ridat, in schimb daca nu e intretinut pare deshidratat si tern. Usoara cuperoza pe aripile nasului ( nu foarte deranjanta), cearcane inchise la culoare (predispozitie genetica, cred). Uzez de pasii de curtare zilnica si as dori sa folosesc gama Gerovital insa din atatea produse trebuie sa recunosc ca prefer confortul unui raspuns avizat. Va rog, deci sa-mi spuneti care crema de zi si de noapte sa o folosesc ? Multumesc.
Adriana Szilagyi,
45-54 ,
Ten Matur |
03 aug. 2020