am 39 ani si as vrea ceva pentru riduri ochi , buze , frunte , ceva pentru cearcane si pe frunte am o acnee seboreica dar nu foarte accentuata(putin). Ce tratament ar trebui sa folosesc.
am 39 ani si as vrea ceva pentru riduri ochi , buze , frunte , ceva pentru cearcane si pe frunte am o acnee seboreica dar nu foarte accentuata(putin). Ce tratament ar trebui sa folosesc.
Melinte Elena,
35-44 ,
Ten Gras |
03 aug. 2020
Pentru zona afectata de acnee, va recomandam sa aplicati tratamentul cu Fiolele antiacnee. Se foloseste o fiola pe zi, care se aplica seara, pe tenul curat, dupa demachiere, fara a se mai asocia cu alte produse. Pentru zona sensibila din jurul ochilor, aplicati zilnic, Crema lift intensiv contur ochi si buze, un produs inovativ ce are efect de hidratare si nutrire intensa, calmare si protectie, efect instant de netezire a ridurilor dupa numai o zi de aplicare, efect de regenerare celulara si de combatere a cearcanelor. Complementar, se recomanda Crema lift ultra-activa, ale carei ingrediente naturale cu proprietati antirid maresc elasticitatea pielii, regenereaza si hidrateaza intens tenul.