Buna seara! Ce fond de ten imi recomandati sau crema cc?Am 43 ani si folosesc produsele Gerovital H3 DERMA +…APA MICELARA,,CREMA ANTI RID SI FERMITATE,CREMA ANTIRID CONTUR OCHI…Multumesc!!!
Buna seara! Ce fond de ten imi recomandati sau crema cc?Am 43 ani si folosesc produsele Gerovital H3 DERMA +…APA MICELARA,,CREMA ANTI RID SI FERMITATE,CREMA ANTIRID CONTUR OCHI…Multumesc!!!
Camelia Rus,
35-44 ,
Ten Cuperozic |
03 aug. 2020
Va recomandam CC Cream-ul Premium Care, produs cu o textura lejera care uniformizeaza culoarea naturala a tenului, hidrateaza si imbunatateste fermitatea dermului. In cazul in care va doriti o acoperire mai mare, alegeti nuanta potrivita de Fond de ten cu Acid Hialuronic.