Buna! Am 42 de ani, nu am probleme cu tenul in sensul ca nu am riduri, acnee.Intrebarea mea este ce crema imi recomandati pt intretinere, mentionez ca tenul meu este gras insa in urma imbolnavirii cu tiroida tendinta este spre uscare? (Am utilizat o mostra de la Dvoastra, Gerovital Crema Lift-expert si mi se pare f buna!) Multumesc anticipat!
Buna! Am 42 de ani, nu am probleme cu tenul in sensul ca nu am riduri, acnee.Intrebarea mea este ce crema imi recomandati pt intretinere, mentionez ca tenul meu este gras insa in urma imbolnavirii cu tiroida tendinta este spre uscare? (Am utilizat o mostra de la Dvoastra, Gerovital Crema Lift-expert si mi se pare f buna!) Multumesc anticipat!
MOLDOVAN,
35-44 ,
Ten Normal |
26 oct. 2021
Crema Lift-Expert Gerovital H3 Equilibrium, asigura actiune lift si antirid, are actiune regeneranta si restructuranta, de protectie impotriva proceselor distructive declansate de radicalii liberi si de tonifiere. Este un produs potrivit tinand cont de descrierea tenului dvs. si poate fi aplicat atat dimineata, cat si seara. Pentru prospetime si aspect luminos, poate fi utilizata alternativ Crema Oxigenare si Hidratare Premium Care. Prin oxigenare, este revitalizata respiratia celulara si metabolismul celular. Produsul, prin princiipile active continute, normalizeaza descuamarea si creste rezistenta la deshidratare.