Buna seara! Am inceput sa folisesc Crema anticearcan Luxury de aprox 8 zile. In jurul ochilor mi-au aparut cearcane negre, ma ustura si ma doare. Pielea in jurul ochiului stang este aproape maroniu, ochiul este umflat. As dori sa primesc banii inapoi,sunt foarte dezamagita de produs. Sper ca ochii sa revina la starea initiala, am vrut sa fac tratez niste cearcane aproape sesizabile si m-am ales cu ochii vineti.
Buna seara! Am inceput sa folisesc Crema anticearcan Luxury de aprox 8 zile. In jurul ochilor mi-au aparut cearcane negre, ma ustura si ma doare. Pielea in jurul ochiului stang este aproape maroniu, ochiul este umflat. As dori sa primesc banii inapoi,sunt foarte dezamagita de produs. Sper ca ochii sa revina la starea initiala, am vrut sa fac tratez niste cearcane aproape sesizabile si m-am ales cu ochii vineti.
Raluca,
35-44 ,
Ten Normal |
03 aug. 2020
Ne pare rau pentru situatia comunicata. Sesizarea dvs. a fost transmisa catre colegii din cadrul departamentului Calitate, care vor reveni cu un raspuns in cel mai scurt timp.