Bună seara ! Pentru ten cu riduri și îmbătrânit fără să, ce cremă de noapte îmi recomandați vârsta 33 de ani ! Mulțumesc anticipat!
Bună seara ! Pentru ten cu riduri și îmbătrânit fără să, ce cremă de noapte îmi recomandați vârsta 33 de ani ! Mulțumesc anticipat!
Adriana,
30-34 ,
Ten Cu imperfecţiuni pigmentare |
03 aug. 2020
Va recomandam sa includeti in rutina de seara Crema Antirid Nutritiva Microbiom Protect. Produsul are rolul de a stimula procesele de reparare si regenerare proprii pielii, de a preveni si atenua ridurile si de a accentua efectele “somnului de frumusete” nocturn. Se aplica seara, dupa curatea tenului.