Buna seara.dupa ce folosesc această loțiune,eu imi clatesc tenul pt a aplica fiolele gerovital. Este ok?
Buna seara.dupa ce folosesc această loțiune,eu imi clatesc tenul pt a aplica fiolele gerovital. Este ok?
Oana,
30-34 ,
Ten Mixt |
03 aug. 2020
Dupa utilizarea Emulsiei Doina, clatiti fata cu apa calduta, pentru a indeparta orice urma. De asemenea, puteti aplica o lotiune tonica, menita sa indeparteze resturile de demachiant, sa racorească si sa tonifieze tenul. Pe fata uscata, se va aplica serul din fiole.