Am 51 ani, un ten uscat cu multe riduri adanci dar si linii subtiri pe obraz.Folosesc fiole cu acid hialuronic .Ce imi mai recomandati? Multumesc.
Am 51 ani, un ten uscat cu multe riduri adanci dar si linii subtiri pe obraz.Folosesc fiole cu acid hialuronic .Ce imi mai recomandati? Multumesc.
Tina,
45-54 ,
Ten Uscat |
26 oct. 2021
Pentru ingrijirea tenului dimineata, recomandam Crema Remodelare Contur Fata Gerovital H3 Evolution Perfect Look, care aduce un aport de beneficii multiple: hidratare intensa si de durata, efecte reparatoare, antirid si de tonifiere a pielii. Seara, recomandam Crema Antirid Nutritiva de Noapte Gerovital H3 Classic, care prin formula grasa, bogata in uleiuri, ceruri si grasimi naturale cu mare putere de reconstructie si prin Complexul anti-age, previne si atenuează semnele senescentei tenurilor mature si uscate si asigura efect geriatric asupra pielii. Complementar, inaintea cremelor, se pot aplica cateva picaturi din Serul Perfect Anti-age, un produs forte, special dezvoltat pentru tenurile mature, care are rolul de a asigura asigura efecte anti-age imediate si de durata.