Am un ten foarte uscat si deshidratat, simt ca ma stringe, cu ce crema sa imi dau sau ce sfaturi imi dati?Tin sa mentionez ca pana acum am folosit Gerovital H3 intensiv hidratanta dar acum ma strânge fața rau.
Am un ten foarte uscat si deshidratat, simt ca ma stringe, cu ce crema sa imi dau sau ce sfaturi imi dati?Tin sa mentionez ca pana acum am folosit Gerovital H3 intensiv hidratanta dar acum ma strânge fața rau.
Uta Maria,
35-44 ,
Ten Uscat |
03 aug. 2020
Aplicati in sezonul rece Crema activ hidratanta 24H destinata tenului uscat, deshidratat, care are bariera de protectie afectata. Crema este gândită să refacă bariera de protectie a pielii și să compenseze deficitul de apa, hidratand în profunzime pielea uscata.
, Ca regula generala, orice produs se testeaza mai intai ca si compatibilitate cu pielea, pe o portiune mica de piele si abia apoi se introduce in rutina zilnica.