De ce nu se ambaleaza in recipient mai mare? Am cumparat crema pt a o folosi in zona ochilor si a buzelor, dar de la ochi o intindeam si spre obraz si senzatia e foarte placuta – nu prea grasa, dar si hidratanta, deci am considerat-o utila si pt restul fetei.
De ce nu se ambaleaza in recipient mai mare? Am cumparat crema pt a o folosi in zona ochilor si a buzelor, dar de la ochi o intindeam si spre obraz si senzatia e foarte placuta – nu prea grasa, dar si hidratanta, deci am considerat-o utila si pt restul fetei.
Nicoleta Rusu,
35-44 ,
Ten Mixt |
03 aug. 2020
Buna ziua. Aceasta crema face parte din gama profesionala. In magazinul online farmec.ro o gasiti la 30 ml. Crema se comercializeaza si in recipient mai mare de 200 ml, o puteti gasi pe varianta in engleza a siteului nostru www.farmec.eu sau in magazinele noastre de brand.