Meniu companie

Îngrijirea tenului

Buna ziua! Anul acesta implinesc 34 de ani si am un ten uscat cu riduri, ce schema de tratament imi recomandati si pt ochi?Multumesc!
Buna ziua! Anul acesta implinesc 34 de ani si am un ten uscat cu riduri, ce schema de tratament imi recomandati si pt ochi?Multumesc!
Florina, 30-34 , Ten Uscat | 03 aug. 2020

Buna ziua. In cazul tenului uscat, ridat, in jurul varstei de 30, va recomandam produsele Gerovital H3 Evolution bogate in acid hiauronic pur si lipozomal pentru hidratare in profunzime si la suprafata. Gasiti mai jos o schema de ingrijire:
, Curatati tenul dimineata si seara cu Apa micelara cu acid hialuronic, aplicati apoi 2-3 picaturi din Serul cu acid hialuronic 6% si asociati atat dimineata cat si seara cu Crema antirid cu acid hialuronic 3%.

De ce nu se mai găsește în farmacii și magazinele de specialitate, această cremă
De ce nu se mai găsește în farmacii și magazinele de specialitate, această cremă
Nicoleta, 45-54 , Ten Normal | 03 aug. 2020

Buna ziua. Momentan stocurile pentru aceasta crema sunt epuizate. Produsul este in curs de productie, insa inca nu avem o data exacta pentru finalizarea acesteia.

Am comandat ser tratament antirid, și acolo era recomandat a se folosi cu crema lift ultra activa, dar cum sa o comanzi, dacă nu o poți selecta?! În schimb am luat crema lift intensiv, contur ochi și buze! Întrebarea este: cum comand crema lift ultra-activa dacă nu merge selectata?????
Am comandat ser tratament antirid, și acolo era recomandat a se folosi cu crema lift ultra activa, dar cum sa o comanzi, dacă nu o poți selecta?! În schimb am luat crema lift intensiv, contur ochi și buze! Întrebarea este: cum comand crema lift ultra-activa dacă nu merge selectata?????
Milea Doru, 35-44 , Ten Mixt | 03 aug. 2020

Buna ziua. Momentan stocurile pentru aceasta crema sunt epuizate. Produsul este in curs de productie, insa inca nu avem o data exacta pentru finalizarea acesteia.

Ma puteti anunta cand este disponibila crema pentru luminozitate din aceeasi gama cu cea pt blurare riduri
Ma puteti anunta cand este disponibila crema pentru luminozitate din aceeasi gama cu cea pt blurare riduri
Mina Yildirim, 45-54 , Ten Normal | 03 aug. 2020

Buna ziua. Momentam mai sunt disponibile 2 bucati din aceasta crema. Pentru a o include in comanda va recomandam sa sunati la nr. de telefon pentru comenzi telefonice afisat in site: 0372 406 300.

Bună ziua, Aceasta crema poate fi aplicata după crema regenerare avansata cu retinol?
Bună ziua, Aceasta crema poate fi aplicata după crema regenerare avansata cu retinol?
Szabo Ioana, 35-44 , Ten Matur | 03 aug. 2020

Buna ziua. Da, se poate folosi.

cAND REVINE IN STOC ? DORESC SA COMAND SI NU ESTE ACTIV BUTONUL DE ADAUGARE IN COS… Crema o comand pentru mama mea
cAND REVINE IN STOC ? DORESC SA COMAND SI NU ESTE ACTIV BUTONUL DE ADAUGARE IN COS… Crema o comand pentru mama mea
Elena-Rusandra Taposu, 25-29 , Ten Gras | 03 aug. 2020

Buna ziua. Momentam mai exista 8 bucati din acest produs in stoc. Pentru comanda va recomandam sa ne contactati la nr de telefon afisat in site pentru comenzi telefonice – 0372 406 300. Aceasta crema este in curs de productie si din pacate inca nu avem o data exacta in ceea ce priveste finalizarea productiei.

Această cremă înlocuiește vechea variantă de cremă cu AHA…sau este complet diferită? Am utilizat-o pe aceea și aș dori sa știu cu ce diferă aceasta nouă. Mersi
Această cremă înlocuiește vechea variantă de cremă cu AHA…sau este complet diferită? Am utilizat-o pe aceea și aș dori sa știu cu ce diferă aceasta nouă. Mersi
Lavinia, 35-44 , Ten Cu imperfecţiuni pigmentare | 03 aug. 2020

Buna ziua. Da, crema inlocuieste vechea varianta, avand o formulare asemanatoare. In noua reteta s-a modificat compozitia de parfumare si s-a adaugat extractul de bambus pentru efectul calmant.

Buna ziua, Cand va fi disponibila din nou aceasta crema? Multumesc!
Buna ziua, Cand va fi disponibila din nou aceasta crema? Multumesc!
Cristina, 35-44 , Ten Sensibil | 03 aug. 2020

Buna ziua. Momentan stocul este epuizat. Crema este in curs de productie, este estimat ca pe parcursul lunii martie sa revina in stoc, insa din pacate nu avem o data exacta pentru finalizarea productiei.

Buna ziua.Am 37 de ani av avut probleme cu acnea care in timp a mai trecut mi-au ramas pete riduri destul de vizibile mai ales in jurul ochilor si un ten parca obosit.As dori sa imi fac o futina zilnica ce imi recomandati?In prezent folosesc doar Gerovital H3 derma+ spf.50 tenta naturala ,o folosesc cam de 3 ani si mi se pare OK.
Buna ziua.Am 37 de ani av avut probleme cu acnea care in timp a mai trecut mi-au ramas pete riduri destul de vizibile mai ales in jurul ochilor si un ten parca obosit.As dori sa imi fac o futina zilnica ce imi recomandati?In prezent folosesc doar Gerovital H3 derma+ spf.50 tenta naturala ,o folosesc cam de 3 ani si mi se pare OK.
Maria, 35-44 , Ten Cu imperfecţiuni pigmentare | 03 aug. 2020
Care este riscul folosirii benzilor depilatoare cu ceara si argan pentru persoanele diabetice? De ce nu pot folosi benzile ? , Multumesc .,
Care este riscul folosirii benzilor depilatoare cu ceara si argan pentru persoanele diabetice? De ce nu pot folosi benzile ? , Multumesc .,
CRISTINA IGNAT, 45-54 , Ten Normal | 03 aug. 2020