Buna ziua! Anul acesta implinesc 34 de ani si am un ten uscat cu riduri, ce schema de tratament imi recomandati si pt ochi?Multumesc!
Buna ziua! Anul acesta implinesc 34 de ani si am un ten uscat cu riduri, ce schema de tratament imi recomandati si pt ochi?Multumesc!
Florina,
30-34 ,
Ten Uscat |
03 aug. 2020
Buna ziua. In cazul tenului uscat, ridat, in jurul varstei de 30, va recomandam produsele Gerovital H3 Evolution bogate in acid hiauronic pur si lipozomal pentru hidratare in profunzime si la suprafata. Gasiti mai jos o schema de ingrijire:
, Curatati tenul dimineata si seara cu Apa micelara cu acid hialuronic, aplicati apoi 2-3 picaturi din Serul cu acid hialuronic 6% si asociati atat dimineata cat si seara cu Crema antirid cu acid hialuronic 3%.