Pt ten uscat.ridat.varsta67ani..am nevoie de-o crema fff hidratanta (zi/noapte)+apă micelara mineralizanta/hidratanta +optiune cu petroleum pt păr.
Pt ten uscat.ridat.varsta67ani..am nevoie de-o crema fff hidratanta (zi/noapte)+apă micelara mineralizanta/hidratanta +optiune cu petroleum pt păr.
Stefania constantinescu,
55+ ,
Ten Uscat |
03 aug. 2020
Va recomandam ca pentru curatarea tenului sa alegeti Apa Micelara cu Acid hialuronic. Dimineata, aplicati pe tenul curat, Crema Antirid Intens Hidratanta SPF10, cu actiune antirid, de hidratare intensa si de protectie impotriva radiatiilor UV. Seara, includeti in rutina zilnica Crema Anti-age Intens Restructuranta, cu actiune anti-imbatranire imediata si de durata. Complementar, 10 zile pe luna, se recomanda, pentru minim 3 luni de zile, tratamentul cu Fiole cu acid hialuronic 5%.
, Pentru regenerarea parului, timp de 2-3 luni, aplicati tratamentul cu Lotiunea cu petroleum, conform instructiunilor. Pentru spalarea parului utilizati Samponul regenerant cu keratina.