Buna dimineata ,am 46 ani ,un ten uscat ,ce crema din gama echilibrum imi recomandați. Multumesc
Buna dimineata ,am 46 ani ,un ten uscat ,ce crema din gama echilibrum imi recomandați. Multumesc
Ion angelica,
45-54 ,
Ten Uscat |
03 aug. 2020
In cazul tenului matur, uscat, recomandam includerea in rutina zilnica a Cremei Hidra-Active. Produsul are o structura cremoasa, bogata in substante emoliente si hidratante, care va compensa deficitul de hidratare si va asigura o persistenta indelungata a efectului hidratant. Pielea va fi hranita, protejata si hidratata.