Bună ziua. Am 23 de ani si am tenul uscat si sensibil dar cu puncte negre in zona T( foarte putine) si riduri foarte fine de expresie. Ce crema imi recomandati, cea intens hidratanta cu spf 15 sau cea mineralizanta antirid spf 15?
Bună ziua. Am 23 de ani si am tenul uscat si sensibil dar cu puncte negre in zona T( foarte putine) si riduri foarte fine de expresie. Ce crema imi recomandati, cea intens hidratanta cu spf 15 sau cea mineralizanta antirid spf 15?
Stefan Andreea,
20-24 ,
Ten Uscat |
03 aug. 2020
Va recomandam Crema antirid mineralizanta spf 15, ajuta la atenuarea si prevenirea ridurilor fine si profunde, cu protectie eficienta impotriva radiatiilor UV. Pentru curatarea tenului aplicati Gelul spumant purifiant care prin efectul exfoliant ajuta la curatarea si eliberarea porilor si stimuleaza procesele de reinnoire celulara.