Buna ziua ! Am incercat gama Gerovital Evolution (gel, crema , demachiant cu acid hialuronic),dar imi simt fata foarte incarcata, lipicioasa, nu mi lasa o senzatie placuta deloc ! E normal ?
Buna ziua ! Am incercat gama Gerovital Evolution (gel, crema , demachiant cu acid hialuronic),dar imi simt fata foarte incarcata, lipicioasa, nu mi lasa o senzatie placuta deloc ! E normal ?
Leonte Rodica,
35-44 ,
Ten Mixt |
03 aug. 2020
Buna ziua. Produsele din gama Gerovital Evolution sunt potrivite pentru tenurile uscate, deshidratate.
, Pentru ten mixt gasiti in acest link produsele recomandate.