Buna, sunt fan gerovital din totdeauna. Am folosit cam toate produsele inclusiv H3 cu si fara acid hialuronic, iar acum, vazand ultimele noutati, as dori sa stiu daca ar fi indicat sa trec la gama luxury sau sa continuu cu H3 , fiind produse de exceptie. Cu alte cuvinte, H3 ma multumeste intru totul si nu prea vad ce-ar putea face in plus varianta luxury. Va rog un sfat profesional, va multumesc !!!
Buna, sunt fan gerovital din totdeauna. Am folosit cam toate produsele inclusiv H3 cu si fara acid hialuronic, iar acum, vazand ultimele noutati, as dori sa stiu daca ar fi indicat sa trec la gama luxury sau sa continuu cu H3 , fiind produse de exceptie. Cu alte cuvinte, H3 ma multumeste intru totul si nu prea vad ce-ar putea face in plus varianta luxury. Va rog un sfat profesional, va multumesc !!!
Coco,
45-54 ,
Ten Mixt |
03 aug. 2020