Am citit parerile doamnelor care au folosit produsul. Eu nu pun la indoiala calitatea, sunt fan declarat. Intrebarea mea este daca ati schimbat / imbunatatit calitatea flaconului, mai multe doamne s-au plans de acest lucru. Am avut si eu probleme in trecut cu alte seruri ale caror pompite nu functionau. Chiar este important. Va mulțumesc!
Am citit parerile doamnelor care au folosit produsul. Eu nu pun la indoiala calitatea, sunt fan declarat. Intrebarea mea este daca ati schimbat / imbunatatit calitatea flaconului, mai multe doamne s-au plans de acest lucru. Am avut si eu probleme in trecut cu alte seruri ale caror pompite nu functionau. Chiar este important. Va mulțumesc!
Ecaterina Bobonete,
45-54 ,
Ten Deshidratat |
03 aug. 2020