Aveati inainte o crema de spalare a fetei fara sapun cu care ma intelegeam tare bine. Nu o mai gasesc acum. Exista ceva similar ca pret si proprietati sau aveti in plan pe viitor sa o produceti din nou? Multumesc! PS: Am cumparat produsele pe care mi le-ati recomandat pt ten mixt si sunt minunate, sunt foarte incantata de ele. Multumesc din inima :)
Aveati inainte o crema de spalare a fetei fara sapun cu care ma intelegeam tare bine. Nu o mai gasesc acum. Exista ceva similar ca pret si proprietati sau aveti in plan pe viitor sa o produceti din nou? Multumesc! PS: Am cumparat produsele pe care mi le-ati recomandat pt ten mixt si sunt minunate, sunt foarte incantata de ele. Multumesc din inima :)
Laura Samoila,
35-44 ,
Ten Mixt |
03 aug. 2020
Buna ziua. Crema mentionata facea parte din gama Aslavital Mineralactiv, insa a fost lichidata si din pacate nu avem informatii privind reluarea fabricarii.
, Noua Crema spalare fata din gama Gerovital Luxury are o formulare fara sapun si este potrivita pentru tenul mixt.