Bună ziua, Vă rog să îmi spuneți dacă pot folosi crema de oxigenare si hidratare pentru ten gras- deshidratat, vârsta 40 ani. Mulțumesc mult! Ionela
Bună ziua, Vă rog să îmi spuneți dacă pot folosi crema de oxigenare si hidratare pentru ten gras- deshidratat, vârsta 40 ani. Mulțumesc mult! Ionela
Ionela Popescu,
35-44 ,
Ten Gras |
03 aug. 2020
Buna ziua. Sigur, crema este potrivita pentru toate tipurile de ten deshidratate, devitalizate.