Am cumpărat serul și abea apoi am vazut ca e pt +45 eu am aproape 41 credeți ca e bine sa l folosesc
Am cumpărat serul și abea apoi am vazut ca e pt +45 eu am aproape 41 credeți ca e bine sa l folosesc
Mariana,
35-44 ,
Ten Normal |
03 aug. 2020
Buna ziua. Serul actioneaza in directia diminuarii ridurilor de expresie si profunde. Varsta trecuta pe ambalaj este orientativa, alegeti produsele mai ales in functie de particularitatile tenului dvs. Serul se poate aplica si preventiv, este mai bine sa prevenim si sa actionam din timp decat sa asteptam instaurarea ridurilor. Tenul va lua din ser atat principiu activ cat va avea nevoie, iar surplusul nu va afecta.