Buna seara! Cand aplic crema ma ustura fata,dar dupa circa 2 minute imi simt tenul foarte ok. Si dimineata ma trezesc cu un ten perfect. E ok sa ma ustura fata ? E singurul lucru care nu mi place la aceasta crema ,dar chiar si asa tot o sa o folosesc tot restul vietii.
Buna seara! Cand aplic crema ma ustura fata,dar dupa circa 2 minute imi simt tenul foarte ok. Si dimineata ma trezesc cu un ten perfect. E ok sa ma ustura fata ? E singurul lucru care nu mi place la aceasta crema ,dar chiar si asa tot o sa o folosesc tot restul vietii.
Ana Maria,
20-24 ,
Ten Normal |
03 aug. 2020
Buna ziua. In mod normal acest efect ar trebui sa dispara dupa cateva utilizari, pana se obisnuieste pielea cu principiile active din crema. Daca senzatia de usturime continua si dupa 2 saptamani de exemplu, este recomandat sa intrerupeti utilizarea si sa alegeti o alta crema, nu este exclusa o reactivitate individuala la un anumit ingredient din produs.