Am inceput cura cu aceste fiole.Dupa prima folosire, am inceput sa simt o mancarime pe pometii obrajilor, iar dupa 3 fiole mi-au niesit niste cosuri pe amandoi pometii si mancarimea continua.Am stopat folosirea.Desi am 70 de ani, pielea mea nu este ridata , am la colturile ochilor si ata.Ce ma sfatuiti sa fac?Medicul de familie mi-a spus ca nu imi face bine la fata acest ser.Astept sa-mi spuneti Dvs. cum sa procadez in continuare.Multumesc anticipat. Toate cele bune!Vekas R. Nota:Vreau sa precizez ca zilnic , dimineata si seara , folosesc crema GerovitalH3Evolution, cu care nu am avut probleme.
Am inceput cura cu aceste fiole.Dupa prima folosire, am inceput sa simt o mancarime pe pometii obrajilor, iar dupa 3 fiole mi-au niesit niste cosuri pe amandoi pometii si mancarimea continua.Am stopat folosirea.Desi am 70 de ani, pielea mea nu este ridata , am la colturile ochilor si ata.Ce ma sfatuiti sa fac?Medicul de familie mi-a spus ca nu imi face bine la fata acest ser.Astept sa-mi spuneti Dvs. cum sa procadez in continuare.Multumesc anticipat. Toate cele bune!Vekas R. Nota:Vreau sa precizez ca zilnic , dimineata si seara , folosesc crema GerovitalH3Evolution, cu care nu am avut probleme.
Vekas Rodica-Maria,
45-54 ,
Ten Normal |
03 aug. 2020
Multumim frumos pentru feedback-ul oferit. In primul rand va asiguram ca produsele au fost testate de catre institute specializate, avem teste de toleranta cutanata efectuate care dovedesc acest lucru si aceste teste au dat acordul produsului pe piata. Cu toate acestea, nu poate fi exclusa o reactivitate individuala, o sensibilitate la vreunul din ingrediente.
, In cazul de fata va sfatuim sa intrerupeti utilizarea si sa reluati dupa o saptamana – 10 zile.
, Puteti repeta aplicarea serului o perioada pentru a vedea daca tenul se adapteaza ingredientelor. In caz contrar, va recomandam inlocuirea fiolelor.