Folosesc de cateva zile aceasta crema si acum mi au aparut niste pete rosii oe fata. Crema este un pic cam prea untoasa pt tenul uscat se intinde greu pe ten uscat cred ca daca era mai fluida se intindea mai usor. Am folosit inainte crema anti age h3 evolution si fiolele cu acid hialuronic insa tenul meu arata mai imbatranit si ridurile mai evidente iar specialistii farmec mi au recomandat aceasta crema. Ce ma sfatuiti?
Folosesc de cateva zile aceasta crema si acum mi au aparut niste pete rosii oe fata. Crema este un pic cam prea untoasa pt tenul uscat se intinde greu pe ten uscat cred ca daca era mai fluida se intindea mai usor. Am folosit inainte crema anti age h3 evolution si fiolele cu acid hialuronic insa tenul meu arata mai imbatranit si ridurile mai evidente iar specialistii farmec mi au recomandat aceasta crema. Ce ma sfatuiti?
gabriela,
35-44 ,
Ten Uscat |
03 aug. 2020
Recomandarea noastra este sa nu mai utilizati GH3C – crema intensiva hidratanta si sa efectuati un test de evaluare a tenului pentru a stabili produsele potrivite tenului dvs.
,