Buna ziua. am 40 de ani cu ten normal putin uscat in zona T. Intrebarea mea ar fi :cat de sigura este folosirea gelului anticearcan-gerovital Luxury cod 584-avand un preti piperat. ma confrunt cu cearcane adanci ,maronii .multumesc!
Buna ziua. am 40 de ani cu ten normal putin uscat in zona T. Intrebarea mea ar fi :cat de sigura este folosirea gelului anticearcan-gerovital Luxury cod 584-avand un preti piperat. ma confrunt cu cearcane adanci ,maronii .multumesc!
Aszalos,
35-44 ,
Ten Normal |
03 aug. 2020
Buna ziua. Produsul este sigur de folosit, actioneaza atat in directia tratării cât și a mascarii cearcănelor. Prin ingredientele active continute are efect drenant intens, elimină metaboliții hemoglobinei responsabili de culoarea inestetică și corectează cearcănele.