Buna seara,voiam sa intreb daca, concomitent cu gelul depigmentare pot folosi un tratament contur ochi,s au altceva cum ar fi un ser anti age,s au crema normala de zi,din aceeasi gama,gerovital???Multumesc…
Buna seara,voiam sa intreb daca, concomitent cu gelul depigmentare pot folosi un tratament contur ochi,s au altceva cum ar fi un ser anti age,s au crema normala de zi,din aceeasi gama,gerovital???Multumesc…
Roxana,
30-34 ,
Ten Normal |
03 aug. 2020
Buna ziua. Acest gel este un produs dermatocosmetic, recomandam sa folositi Crema calmanta protectoare din aceeasi gama, crema asigură confortul pielii după tratament. Prin ingredientele continute crema contribuie si la atenuarea liniilor fine și a ridurilor.
, O data pe saptamana se recomandă utilizarea gelului împreună cu Boosterul exfoliant cu AHA, care favorizează acțiunea în straturile profunde ale pielii.
,